Benfica, cestovní kancelář

Rakousko - Vánoční Vídeň

Vánoční den ve Vídni s návštěvou trhů.

Vídeň
vydejme se společně do Vídně, města s velkým množstvím pompézních paláců, katedrál, díky kterým bylo centrum města v roce 2001 zařazeno na seznam památek UNESCO. Ve Vídni najdeme vše, na co si můžeme ve velkoměstě vzpomenout. Nachází se zde jeden z nejkrásnějších palácových komplexů Hofburg (česky Dvorní hrad), císařský zámek Schönbrunn, Státní opera, Albertina, pěší zóny ulic Graben, Kohlmarkt, Kärntner Strasse, Císařská hrobka a dóm sv. Štěpána. Vídeňský valčík, koncerty a kavárny, světově vyhlášené vídeňské sladkosti jako Mozart Kugeln a čokoládový dort Sacher. Zažijme kouzlo předvánoční Vídně, města, ve kterém Rakousko-Uherská historie na nás dýchá na každém kroku.

Program:

Dopoledne projdeme s průvodcem historické centrum Vídně, Ringstraße, uvidíme sochu Marie Terezie, muzea, Státní operu, kolem Albertiny dojdeme k Císařské hrobce a dómu sv. Štěpána, kde si uděláme čas na prohlídku blízkých uliček a také na návštěvu menších vánočních trhů, které se zde nachází.

Po 12hodině se postupně přesuneme kolem budovy jezdecké školy lipicánů k palácovému komplexu Hofburg. Cílem naší procházky bude budova vídeňské radnice (Rathaus), před kterou bývají vyhlášené vánoční trhy s řadou stánků s punčem, praženými kaštany, cukrovím a dalšími dobrotami. Předvánoční atmosférou dýchá i celý park kolem tržiště před radnicí. Uvidíme známý vídeňský srdíčkový strom, další vánoční stromy a pěkné vánoční dílny pro děti.

Odjezdy:

5:00 hod Český Těšín Autobusové stanoviště

5:20 hod Třinec Kulturní dům Trisia

Odjezd zpět z Vídně v 18:00 hod - návrat do Třince cca 23:00 hod.

Termíny a ceny

Poznávací zájezd

Termíny Počet nocí Cena / osoba
07.12.19 - 07.12.19
So - So
850 Kč
770 Kč
objednat

Cena zahrnuje:

  • autobusovou dopravu
  • průvodce

Cena nezahrnuje:

  • pojištění léčebných výloh v zahraničí
  • vstupy do památek

 

Pojištění léčebných výloh, platný doklad: 

Klienti, kteří si při koupi zájezdu sjednali komplexní cestovní pojištění, obdrží pojišťovací karty od průvodce v autobuse

Možnost zakoupení komplexního cestovního pojištění 40 Kč/dospělý

Vezměte si s sebou kartu své zdravotní pojišťovny a platný cestovní doklad

 

Ceny vstupného:

Hofburg (Císařské apartmány, Sisi muzeum a Silberkammer): dospělý 13,90 EUR

Císařská hrobka: dospělý 5,50 EUR

FotoGalerie: